banner
 • 1
  Бокс
 • 1
  Вольная борьба
 • kikboxing
  Кикбоксинг
 • mma
  Микс файт (ММА)
 • taiskiyBOX
  Тайский бокс

Ми біжимо «Кілометри добра», SpartaBox

SpartaBox – культовий бійцівський клуб України підтримує проект «Кілометри добра» та бере участь у благодійному марафоні разом з Фондом Олени Пінчук «АНТИСНІД». Найбільша цінність клубу – це тренерський склад та командний дух. Всі спартанці мають сталеву волю та прагнення до перемоги, а також добрі відкриті серця, які бажають допомогти ВІЛ-позитивним дітям.

До складу команди увійшли: В'ячеслав Сенченко – чотириразовий Чемпіон світу за версією WBA; Юрій Нужненко – дворазовий Чемпіон світу за версією WBA; Валентин Куц – Чемпіон Європи, учасник реаліті шоу «Ти Чемпіон»; Ігор Фаніян – професійний боксер, засновник клубу SpartaBox та промоутерської компанії Sparta Boxing Promotions; Карен Чухаджян – провідний боксер Sparta Boxing Promotions.
Збирають 20 тисяч гривень.
Мобільні клініки працюють в Україні вже понад 7 років і надають допомогу дітям з ВІЛ, які живуть у найвіддаленіших регіонах України. Завдяки їм діти з маленьких міст отримали доступ до якісної медичної допомоги. Лікарі та соціальні працівники регулярно доставляють медикаменти у віддалені регіони України, які найбільше постраждали від епідемії ВІЛ / СНІДу. Цей проект відкриває доступ до якісної медичної допомоги малозабезпеченим сім'ям, допомагає налагоджувати комунікацію лікарів зі столиці та обласних центрів з регіональними лікарнями та спеціалістами, значно збільшує охоплення в обстеженні і спостереженні пацієнтів, консультуванні їх сімей. Також він дає можливість навчання лікарів та створення баз даних пацієнтів в областях, де працюють клініки.
Всі зібрані кошти будуть спрямовані на закупівлю витратних матеріалів для клінік, розширення участі лікарів і соціальних працівників у роботі мобільних клінік.
Підтримати проект!!!