41-й вечір боксу Білих Комірців

Home / Новини / 41-й вечір боксу Білих Комірців

вечер бокса CUBA BOXING PARTY «Белых Воротничков»10-го жовтня у м. Києві на концерт хол Caribbean Club (вул. Симона Петлюри 4) відбудеться тематичний вечір боксу CUBA BOXING PARTY «Білих Комірців». За довгу та багату історію активного існування та плідної діяльності, ліга «Білих Комірців» встигла підкорити багатьох і багатьох любителів справжнього видовища, а також стати невід’ємною частиною розважального життя столиці.

 

41-й вечір боксу Білих Комірців занурить Вас на острів свободи Куба і передасть усі фарби неймовірної атмосфери. Насичена розважальна програма та зіркові гості. Цінні призи та пам’ятні сувеніри. Атмосфера непередаваного драйву та постійний екшн. У ринг для чесного поєдинку піднімаються не професійні спортсмени, а бізнесмени, політики, ТОП-менеджери, програмісти, інженери, люди творчих професій та інші.

 

Ті, для кого бокс як повсякденна звичка їхніх трудових буднів. На нас чекає 10 абсолютно безкомпромісних поєдинків «Білих комірців». Не важливо, учасник ти чи глядач, долучившись одного разу до цієї «движухи», ти приречений залишитися з нею і в ній назавжди! Початок вечора о 17:00!