Sparta Boxing Promotions: сьогодення та майбутнє

Home / Новини / Sparta Boxing Promotions: сьогодення та майбутнє

За останні роки промоутерська компанія Sparta Boxing Promotions впевнено заявила про себе як одну з найактивніших і стрімко прогресуючих в Україні. Ставка на своїх, доморослих боксерів, до якої багато хто спочатку ставився скептично, у результаті не лише підтвердила право на життя, а й зіграла по-справжньому.

 

Вчорашні дебютанти зміцніли і поступово перетворилися на повноцінні бойові одиниці, про які заговорили не тільки в нашій країні, а й далеко за її межами. Саме в цьому – допомоги у розвитку молодим та перспективним боксерам на початковому етапі кар’єри, коли без підтримки зробити перші кроки практично неможливо, – спочатку полягала мета Sparta Boxing Promotions. Саме так сталося з Кареном Чухаджяном та Андрієм Великовським, Зоравором Петросяном та Арамом Фаніяном.

 

Набравши безцінний досвід, зміцнивши фізично та здобувши популярність у боксерському світі, вони сповнені амбіцій розвивати кар’єри. А зробити це в нинішніх реаліях найшвидше і найпростіше за кордоном. Талановиті українці отримали пропозиції співпраці з менеджерами з Європи та США, у зв’язку з чим Sparta Boxing Promotions прийняла непросте, але необхідне рішення відпустити Чухаджяна, Великовського та Петросяна, враховуючи їхні серйозні перспективи та амбіції, що зростають.

 

Також компанія більше не працює із В’ячеславом Сенченком. При цьому Арам Фаніян продовжує представляти SBP — таким чином компанія не припиняє своєї роботи, але бере невелику паузу в активній промоутерській діяльності. 23-річний суперлегковаговик із чудовими фізичними даними, Фаніян виступає на профірингу з кінця 2014 року і на даний момент провів 16 поєдинків, 15 з яких завершив на свою користь. Він — один із небагатьох, кому пощастило виступити 2020-го року, до введення коронавірусного карантину.

 

8 лютого у Києві Арам розгромив за очками у 8-ми раундах найдосвідченішого співвітчизника Артема Айвазіді. Вже кілька місяців Фаніян тренується разом із екс-чемпіоном світу Віктором Постолом під керівництвом Заслуженого тренера України Олександра Поліщука, готуючись повернутися на ринг, як тільки знову буде дозволено проведення спортивних заходів. При цьому у компанії готові організувати Араму перший у профікар’єрі виїзний поєдинок.