Арам Фаніян проведе бій за титул WBO oriental

Home / Новини / Арам Фаніян проведе бій за титул WBO oriental

Грудень в українському професійному боксі обіцяє бути по-справжньому гарячим. В останній місяць 2020-го відбудеться велике боксерське шоу, яке буде прикрашене протистоянням перспективних суперлегавок — багатообіцяючий 23-річний броварчанин Арам Фаніян та 30-річний киянин Юрій Вишняков вийдуть у ринг, щоб у чесному бою визначити, чия кар’єра доведеться дещо зупинити поступальний рух.

 

Головною нагородою переможцю стане титул чемпіона за версією WBO Oriental у вазі до 63,5 кг, володіння яким дозволяє розраховувати на потрапляння до топ-15 світового рейтингу організації. А значить і законні підстави на бій із чинним чемпіоном світу. Провідний боксер промоутерської компанії Sparta Boxing Promotions, Фаніян йде на смузі з п’яти перемог поспіль і з недавніх пір тренується під керівництвом Володимира Ходаковського в компанії таких серйозних майстрів, як єдиний чинний чемпіон світу з України Артем Далакян і Станіслав Скороход.

 

У році, що минає, на рахунку Арама три бою, кожен з яких не був схожий на інший, але незмінно завершувався впевненим успіхом броварчанина. Так, у лютому він перебоксував багатодосвідченого співвітчизника Артема Айвазіді, у липні в першому ж раунді нокаутував білоруса Надзіра Бахшієва, а в серпні виграв розгромним технічним рішенням суддів у Владислава Баранова, після того, як зустріч була зупинена через зіткнення головою. . У професіоналах Арам виступає з листопада 2014 року, маючи рекорд солідний рекорд 18-1, 2 КО. Підопічний тренера Юрія Цибенка, Вишняков (6-0, 3 КО) розпочав профікар’єру майже два роки тому і поки йде без поразок, 2020-го відзначившись двома переможними поєдинками. Втім, серйозних викликів на його шляху наразі не траплялося.

 

Бій із Фаніяном однозначно стане першим і одразу ж дуже серйозним випробуванням для Юрія. Причому він сам і став його ініціатором, виявивши бажання визначити найсильнішого в очному з Арамом протистоянні. Персоналізовані виклики в українському боксі – рідкість. Як правило, боксери повністю довіряють вектори своїх кар’єр менеджерам та промоутерам. Тому інтерес та увага до майбутнього бою — особлива.

 

Хоча навіть без цього у рингу має розгорнутися серйозна, непримиренна конкуренція. Протистояння проспектів у принципі рідко проходять на тихій хвилі, а в даному випадку до цього сприяють і стилі боксерів — вони у Фаніяна та Вишнякова заточені на атаку. Загалом все говорить про те, що це буде цікаво і видовищно. Чекати лишилося недовго.