Брати Фаніян організовують благодійний забіг «кілометри життя»

Home / Новини / Брати Фаніян організовують благодійний забіг «кілометри життя»

Братья Фаниян организовывают благотворительный забег «кілометри життя»Цієї суботи, 11 липня, популярному київському спорт клубу SpartaBox виповнюється 9 років! З нагоди дня народження команда SpartaBox в особі братів Арама та Ігоря Фаніяна організовує благодійний забіг «Кiлометри життя». Один з найбільш талановитих та багатообіцяючих професійних боксерів України у суперлегкій вазі (до 63,5 кг), 23-річний броварчанин Арам Фаніян добре відомий любителям єдиноборств видатними фізичними даними та незмінно приголомшливою фізичною формою, на його рахунку — 18 поєдинків на профірині. яких він завершив на свою користь.

 

Його старший брат, 30-річний Ігор Фаніян, також відомий за виступами у профібоксі, не лише провівши понад 40 боїв у всьому світі, а й уже зарекомендувавши себе успішним тренером. Також у забігу візьмуть участь: переможець проекту “Голос країни” Ігор Грохоцький, український плавець Олег Лісогор, футболіст Владислав Ващук, українська модель Наталія Гоцій та ін. Забіг відбудеться 11 липня о 8:00 Голосіївському лісі (вул. Ягідна 58).

 

До участі допускаються всі охочі. Початок – о 08:00. Дві дистанції: 5 км та 7 км Збір виручених коштів піде лікування онкохворих дітей. (Центральний клінічний госпіталь державної прикордонної служби України; вул. Ягідна, 58).