Бойове самбо

Home / Напрями  / Бойове самбо

Бойове самбо – одне з найефективніших і жорстких видів єдиноборств, що поєднує у собі удари руками і ногами, і навіть задушливі прийоми. Іншими словами – максимальний спектр дієвих методів самооборони, що дозволяє без зайвих рухів та зусиль завдати супернику максимальної шкоди за мінімальний проміжок часу.

Тренування з бойового самбо – це різнобічна підготовка спортсмена, що базується на формуванні сильного тіла, як основи, на яку згодом спирається технічна база з багатим арсеналом ударів та прийомів.

SPARTABOX пропонує вам тренування з бойового самбо в Києві під керівництвом справжніх майстрів своєї справи, які пояснять, покажуть і навчать будь-кого, хто бажає всім премудростям цієї по-справжньому забійної бойової дисципліни.

Тренування з бойового самбо в SpartaBox дозволять вам не на словах, а на ділі пізнати тонкощі цього єдиноборства в найрізноманітніших проявах, починаючи від сторони змагання, і закінчуючи нетривіальними ситуаціями на вулиці.

Бойове Самбо в Києві, в SPARTABOX – це захоплююча подорож у світ бойових мистецтв, яка здасться складною і непростою тільки вашим суперникам, а для вас стане приємним і корисним проведенням часу, дозволивши пізнати абсолютно нові можливості свого тіла і духу.

Вибираючи тренування з бойового самбо в Києві, вибирайте SPARTABOX – місце, де стають сильнішими і добрішими 🙂