Бокс

Home / Напрями  / Бокс

З кожним роком бокс стає популярнішим – як в Україні зокрема, так і у всьому світі загалом! У нас до цього виду спорту прикута особлива увага, адже перемоги братів Кличків, Юрія Нужненка, Сергія Дзінзірука та інших вітчизняних майстрів шкіряної рукавички не можуть залишити глядача байдужим. Ми запрошуємо Вас на тренування з боксу! Наш тренерський цех спеціально для Вас розробить програму тренування з боксу: згодом, з глядача Ви перетворитеся на маститого «панчера»! Але тренування боксера — це особливий процес, який потрібно налагоджувати разом із професіоналами своєї справи.

А непрофесіоналів у нашому клубі просто немає! Тренер з боксу – це не тільки звучить гордо, а й зобов’язує до найдрібніших деталей розбиратися в матчастині. У нашому клубі працюють такі зірки світової величини, як В’ячеслав Сенченко, Юрій Нужненко (чемпіон світу за версією WBA), Валентин Куц (чемпіон Європи за версією ЄВА), Володимир Богатиренко і Карен Фаніян (МС СРСР). Ну а головним тренером клубу є один із найперспективніших боксерів сучасності Ігор Фаніян (на фото, у поєдинку проти Валерія Бражника)!

Заняття в секції з боксу доступні і корисні практично всім – від школяра до пенсіонера. Кожен приходить у секцію з боксу, щоб перемогти себе і свої слабкості – чи це лінь, переїдання або відсутність будь-яких фізичних навантажень. Тут Ви не тільки зміцните своє тіло, але й станете впевненішим у прийнятті рішень. Оскільки секція з боксу – це вірний шлях до самодисципліни та здорового способу життя. Ви познайомитеся з новими людьми, а завдяки груповим тренуванням придбаєте вірних товаришів, які, як і Ви, знають: неможливе – можливо!

Велику роль на шляху до кінцевої мети грають також індивідуальні тренування з боксу. Кожен наш вихованець – це особистість, єдина та неповторна. І залежно від можливостей вашого організму, тренер з боксу грамотно складе Вам програму індивідуального тренування з боксу. Завдяки індивідуальним тренуванням ефективність спільної роботи збільшується в рази! Адже наші тренери з боксу вкладають у кожного вихованця не лише свій досвід, а й частинку свого серця.