Джиу-Джитсу

Home / Напрями  / Джиу-Джитсу

Джіу-джитсу – «мистецтво м’якості» – загальна назва, застосовуване для японських бойових мистецтв, що включають техніки роботи зі зброєю і без нього. Тобто джіу-джитсу — мистецтво рукопашного бою, основним принципом якого є «м’яка», «податлива» техніка рухів. Мистецтво джіу-джитсу бере свій початок у періоді Сенгоку японської історії. У 1532 році Хісаморі Такеноуті, військовий тактик і правитель провінції Мимасака, об’єднав різні військові мистецтва, які використовувалися в ближньому бою в ситуаціях, коли зброя виявлялася неефективною.

 

Даний вид єдиноборств воістину унікальний і не схожий на інші, оскільки передбачає не прямий опір супернику, а свого роду свідому податливість, щоб направити його дії в потрібне для себе русло і змусити помилитися. А вже після цього – брати візаві «тепленьким», переходячи в рішучий і невблаганний наступ до переможного кінця.

 

Вже одне це дає гранично ясно уявлення про те, наскільки відрізняється джіу-джитсу від побратимів. Але причин зневірятися немає – SpartaBox на Шулявці з великою радістю допоможе вам освоїти цю унікальну бойову науку!

 

Тренування з джіу-джитсу в Києві дозволять охочим навчитися широкому спектру прийомів атаки та оборони, які, як правило, зовсім незнайомі практикуючим інші види єдиноборств, а отже, спочатку поставлять вас у виграшне становище.

Пізнання ж тонкої східної філософії джіу – джитсу, що гармонійно розвиває в людині силу не тільки фізичну, а й духовну, допоможе поглянути під зовсім іншим кутом на багато життєвих ситуацій і навчить звертати на свою користь будь-який негатив.

 

Тренери SpartaBox з джіу-джитсу, які не з чуток знають про всі аспекти цієї одночасно красивої і дієвої боротьби, будуть раді пояснити на словах і показати на ділі, як при мінімальних витратах фізичних і душевних сил впоратися з будь-яким суперником, чи то живою людиною, чи буденною негараздами.

 

Тренування з джиу-джитсу у Києві від SpartaBox – це рідкісна, але доступна кожному можливість навчитися легендарному бойовому стилю під керівництвом справжніх майстрів своєї справи, професійне кредо яких – індивідуальний підхід до кожного учня – гарантує помітний неозброєним оком результат вже після кількох занять.

 

Що не кажи, а головне в нашому житті – гармонія, як із навколишнім світом, так і із самим собою. І в бійцівському клубі SpartaBox точно знають, як її досягти.