Кікбоксинг

Home / Напрями  / Кікбоксинг

Що й казати, кікбоксинг – знову в моді! З розвалом Радянського Союзу цей вид спорту був чи не найпопулярнішим в Україні. Мало хто знає, що одним із перших чемпіонів світу з кікбоксингу в історії незалежної України був Віталій Кличко! Так-так, саме заняття кікбоксингом дали йому необхідну платформу, і проклали шлях до подальших успіхів у професійному боксі. Та сама історія і з Денисом Беринчиком – срібним призером Олімпійських Ігор та чемпіонату світу.

У статусі кікбоксера, киянин виконав норматив майстра спорту. І лише потім, після виступів у кікбоксингу, він перейшов в олімпійський бокс і став тим, ким сьогодні є.

Варто зазначити, що з розвалом «єдиного і непорушного» інтерес українців до кікбоксингу трохи згас, але тепер на тренування з кікбоксингу знову приходять люди. Справа в тому, що цей вид спорту знову набуває статусу модного, цікавого. Тренування кікбоксера – це не «відбивання мозку руками і ногами», як думають багато профанів. Тренування кікбоксера – це захоплююче, цікаве заняття з користю для вашого організму, і не тільки.

Багато в чому результат людини, яких приходить до зали, залежить від тренера з кікбоксингу. Ми впевнені, що уроки з кікбоксингу потрібно подавати «під правильним соусом» – щоб вихованець не лише загартовував фізичну форму, а й відпочивав від своїх повсякденних турбот. Наші фахівці складуть Вам програму тренувань з кікбоксингу у Києві, спираючись на свій досвід та особливості Вашого організму. І вже через короткий проміжок часу такі терміни, як лоу-кік та «вертушка», не будуть для Вас «вищою математикою».

Всі ми пам’ятаємо перші бойовики, родом з нашого дитинства та юності, коли молодий Жан-Клод Ван Дамм укладав штабелями своїх ворогів, переважно – ударами з ніг. І в цьому немає нічого дивного – адже він теж брав уроки з кікбоксингу, і завдяки завзятим тренуванням досяг досконалості.

Можливо, Ви не зможете повторити комбінації, якими володів легендарний французький кіноактор. Але в нашому клубі на тренуваннях з кікбоксигу Ви напрацюєте хорошу розтяжку, розвинете реакцію, навчитеся нокаутувати опонента ударами з обох рук і ніг, а також отримаєте можливість рано чи пізно взяти участь у турнірах з кікбоксингу в Києві.

Залежно від амбіцій та темпераменту, Вам підійдуть як групові, так і індивідуальні тренування з кікбоксингу! Наші фахівці допоможуть зробити Вам правильний вибір, і з радістю познайомлять із мистецтвом атак під різними кутами та з різних позицій