MMA

Home / Напрями  / MMA

На сьогоднішній день змішані єдиноборства – ММА (Mixed Martial Arts) або мікс-файт – є найпрогресивнішим видом спорту, популярність якого постійно та неухильно зростає у всьому світі. У той же час, це не тільки видовище для насолоди глядачів, а й тренування з ММА вкрай ефективний метод самооборони, а також швидкий шлях до всебічного розвитку гарного тіла з сильним духом.

Прообразом сучасних ММА цілком можна вважати гладіаторські бої в Стародавній Греції, а в нинішньому вигляді вони зародилися і отримали ґрунтовний поштовх до розвитку в 90-х роках минулого століття в США, поступово трансформувавшись в універсальний бойовий формат, що об’єднує бокс, кікбоксинг, карате джитсу та муай-тай.

Різнопланова підготовка – безумовний козир змішаних єдиноборств, що дозволяє людині, що регулярно відвідує тренування з ММА, комфортно почуватися абсолютно в будь-якій, навіть самій нештатній ситуації, яку не можна ні передбачити заздалегідь, ні змоделювати в залі.

До слова, значна частина обивателів досі ототожнює ММА з боями без правил, що докорінно неправильно. Правила у змішаних єдиноборствах прописані гранично чітко, окреслюючи низку заборонених ударів та прийомів.

Але це якщо йдеться про офіційні змагання. Для самооборони ж, як відомо, хороші будь-які дієві методи, і в нашому залі під керівництвом тренерів з ММА, на чолі з Сергієм Бобирем, ви зможете пізнати всі сторони цього цікавого та популярного напряму 🙂

Тренування з ММА у Києві разом із дружною сім’єю бійцівського клубу SpartaBox – це унікальна можливість отримати всебічну підготовку та розвинути навички одразу кількох бойових мистецтв на заздрість друзям та на лихо недругам.

Будь сильним, залишаючись у тренді – тренування з ММА у SpartaBox допоможуть тобі в цьому!