Тайський бокс

Home / Напрями  / Тайський бокс

Як кішки свого часу врятували Єгипет від вірної загибелі – так тайський бокс урятував мешканців стародавнього Сіаму від руйнування військами сусідніх держав! Завдяки тренуванням з тайського боксу, сіамці змогли відбити атаки бірманських та камбоджійських племен, відстоявши свою незалежність. І хто знає: якби не тайський бокс – можливо, сьогодні й не було б на карті такого королівства, як Таїланд…

Але якщо говорити про наш час, то тайський бокс вже давно не використовується в суто військових цілях. Заняття тайським боксом – це виключно спортивне явище, яке дає можливість пізнати ази ефектного, і в той же час ефективного виду єдиноборств. Заняття тайським боксом не вимагають використання дорогої амуніції, і будь-яких, що «б’ють по кишені» особливостей. Тренування з тайського боксу в Києві доступні ВСІМ, і тренери нашого клубу з радістю поділяться своїм досвідом та навичками з кожним охочим.

Традиційно, групові заняття з тайського боксу приносять багато користі! Адже, працюючи пліч-о-пліч зі своїми соратниками, у вихованців нашого клубу виробляється почуття колективізму та відповідальності. Не менш ефективними є індивідуальні тренування з тайського боксу з особистим тренером! Адже це не тільки вид спорту, а й ціла філософія… Перед тим, як зійтись у поєдинку, боксери тайського стилю ретельно налаштовуються на бій. Під традиційну музику Вай Кру, спортсмени виконують ритуальний танець, який відбиває почуття подяки в умі кожного тайського боксера. Цей ритуал призначений для того, щоб віддячити батькам, матір’ям, вчителям та всім тим, кому вдячний боксер тайського стилю, за турботу та любов. Танець Вай Кру також є методом розминки м’язів тіла.

Приходьте до нас на секцію з тайського боксу, і Ви поринете в новий, досі незнайомий світ, в якому фізичні навантаження гармонійно переплітаються з духом стародавнього Сіаму. Заняття тайським боксом – це те, що Вам потрібно на шляху до себе – себе істинного!