Про нас

Home / Про нас

На сьогоднішній день про бійцівський клуб SpartaBox у Києві знають практично всі столичні шанувальники боксу та інших видів єдиноборств. По-перше, тому що саме зі SpartaBox почалося успішне формування промоутерської компанії Sparta Boxing Promotions – нині однієї з найкращих в Україні. По-друге, за рахунок по-справжньому маститого тренерського складу в особі, Юрія Нужненка (бокс), Ігоря Фаніяна (бокс), Сергія Бобиря (бойове самбо, ММА), Олега Ганичева (Джиу-Джитсу). неперевершених майстрів своєї справи. Ну і, нарешті, по-третє, завдяки невимовній атмосфері затишку і позитиву, коли на кожне тренування ти буквально біжиш із захопленням і придихом, щоб якнайшвидше опинитися в колі друзів та однодумців.

Бійцівський клуб SPARTABOX дав життя розвитку нового напряму “Бокс Білих Комірців”, створивши в Україні Лігу боксу білих комірців та надавши можливість людям різного віку, різних професій брати участь у змаганнях.

Позитивні відгуки і добра чутка щодуху рухають прогрес у поступальному напрямку. З метою розширення колишніх та охоплення нових горизонтів, SPARTABOX відкрив новий просторий «будинок», що відповідає всім вимогам сучасного тренінгу для різних потреб і мейнстримових напрямків.

SPARTABOX є найбільшим бійцівським клубом в Україні – це цілих 1200 кв.м. комфортної площі для занять активним спортом на користь здоров’я та шляху до підкорення нових вершин у професійному спорті!

Spartabox сьогодні:

  • Зал боксу із двома рингами 5,5 м;
  • Зал боротьби та ММА з клітиною 5,5 м;
  • Зал тайського боксу із рингом 5,5 м;
  • Зал стретчингу, йоги та спортивної гімнастики;
  • Зал функціонального тренінгу.

Інноваційне облаштування залів за останнім словом техніки та писку моди, найкращі тренери в кожному з напрямків — що ще потрібно для людини, яка бажає провести кілька годин з максимальною користю для зміцнення здоров’я та покращення фізичних показників?