«Клуб Супергероїв» - частина великого проєкту від Favbet Foundation

Home / Новини / «Клуб Супергероїв» - частина великого проєкту від Favbet Foundation

 

«Сильніші разом» — частина великого проєкту від Favbet Foundation  під назвою «Клуб Супергероїв», що об’єднує одразу кілька освітньо-спортивних ініціатив для дітей з родин ВПО та військовослужбовців, а також із соціально вразливих груп

Тренер з боксу Володимир Чорний — віцечемпіон України серед еліти та призер міжнародних турнірів, що має понад 30 років тренерського стажу викладає дисципліну боксу. Є старшим тренером Херсонській області з боксу серед юнаків, однак через окупацію Херсону був змушений переїхати до Києва, де продовжує передавати свій досвід молоді. На тренуваннях найбільше уваги приділяє загальній фізичній підготовці учнів, захисним діям, пересуванню та роботі в парах:

«Мені дуже подобається працювати з дітьми. Крім навчання базовим боксерським навичкам, я прагну виховувати в них психологічну стійкість, дисципліну та відповідальність. Мені приємно, що завдяки підтримці Favbet Foundation ще більше українських дітей можуть відкрити для себе красу боксу та плекати свої спортивні здібності»

Також у «Клубі Супергероїв» діє група вільної боротьби під керівництвом Рената Ахмедханова — борця вільного стилю та майстра спорту України. На тренуваннях з Ренатом діти вчаться координувати своє тіло, опановують техніку різноманітних гімнастичних і акробатичних вправ й навичок самооборони

Минулого року благодійний фонд Favbet Foundation започаткував ініціативу «Сильніші разом», в межах якої профінансував відкриття одразу кількох безкоштовних секцій для українських дітей. Обсяги діяльності «Клубу Супергероїв» тільки зростають, аби ще більше діток могли відкрити свої суперздібності для побудови успішного майбутнього!

Долучитися до безкоштовної секції боксу та вільної боротьби можна зателефонувавши адміністрації нашого клубу за номером:

+38 063 154 29 10
Академія єдиноборств SPARTABOX
вул. Олександра Довженка, 3

Дякуємо Favbet Foundation, що ми причетні до таких важливих проєктів сьогодні – бути всередині добра