Тай-бо

Home / Напрями  / Тай-бо

В основі тай-бо лежать рухи, запозичені з різноманітних бойових мистецтв. Стандартне тренування тай-бо включає боксерські удари, аеробні кроки, елементи тайського боксу та хореографічні рухи.

Спочатку цей вид тренувань був створений для підтягування всього тіла, проте інтенсивність навантажень дозволяє в короткі терміни позбавлятися зайвої ваги. Крім цього, такі тренування зміцнюють серцево-судинну систему, підвищують імунітет, розвивають витривалість та силу, а також заряджають енергією.

Доведено, що удари руками під час занять тай-бо впливають не тільки на трицепси та біцепси, але також на м’язи грудей та спини, що дозволяє розвивати баланс всього тіла.

Останнім часом все більшою популярністю користуються повільні тай-бо. Так, різновидом цього виду фізичної активності є програма “Кібо”. Незважаючи на те, що цей вид тренування більше нагадує плавний танець, а не силові рухи, такі заняття допоможуть розлучитися із зайвими кілограмами та привести м’язи в тонус.

Користь тай-бо для схуднення

Як відомо, одне тренування тай-бо допомагає спалити до 1000 калорій. Але для того щоб закріпити отриманий результат, фахівці рекомендують трохи знизити добову калорійність їжі в дні тренувань. Для інтенсивного схуднення з тай-бо досить забрати зі свого меню зайві 200-300 калорій.